Post

Zmiękczacz wody EcoWater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI - recenzja


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

EcoWater eVOLUTION to najnowsza linia profesjonalnych zmiękczaczy wody. Nasi klienci mają teraz dostęp do opatentowanych rozwiązań i unikalnej jakości w działaniu. EcoWater jest największym na świecie producentem urządzeń do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych. Od ponad 90 lat udoskonala swoje produkty (pierwszy zmiękczacz wody został wynaleziony w 1925 roku). W dziedzinie uzdatniania wody przyznano wiele patentów. EcoWater jest światowym liderem w dziedzinie systemów uzdatniania wody najwyższej jakości. Wszystkie zmiękczacze wody produkowane w USA powstają w ich własnych fabrykach. Tylko Autoryzowani Partnerzy mogą sprzedawać gotowe, zmontowane produkty na całym świecie. 

Zmiękczacz, odżelaziacz, odmanganiacz - wszystko w jednym

eVolution 500 POWER ECO Multi to urządzenie, które uzdatnia wodę z własnego ujęcia. Idealnie nadaje się do dużych domów z 6 lub więcej domownikami. Rozwiązuje wiele problemów związanych z wodą studzienną. Zmiękcza wodę oraz usuwa żelazo, mangan i inne szkodliwe substancje. eVolution 500 POWER ECO Multi został zaprojektowany z myślą o wymagających klientach. Produkt firmy EcoWater, charakteryzuje się innowacyjną technologią. Jest ekonomiczny i ekologiczny dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na sól i wodę do regeneracji. Solidna konstrukcja zapewnia bezawaryjny, trwały i estetyczny efekt. Do wykonania górnej pokrywy użyto tworzywa sztucznego ABS. Ze względu na swoją odporność stosowane jest do produkcji zderzaków samochodowych. 

Wielofunkcyjny filtr wody studziennej

eVolution EcoWater to najwyższa jakość i łatwość użytkowania Kolejną zaletą jest łatwość użytkowania. Zmiękczacz wody eVolution zajmuje bardzo mało miejsca i jest gotowy do użycia natychmiast po zainstalowaniu. Moduł WiFi pozwala na łatwą obsługę centralnych zmiękczaczy wody eVolution. Dzięki temu można łatwo monitorować stan urządzenia i zużycie wody. Zmiękczaczem eVolution można sterować z dowolnego miejsca za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

Zmiękczacz wody EcoWater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI

Całoroczny zmiękczacz wody

EcoWater eVolution 500 POWER ECO Multi to doskonały wybór:

 • Urządzenie wielofunkcyjne: Redukuje żelazo, mangan i amoniak, a także substancje organiczne. Miękka, czysta woda.
 • Ekonomiczny: Zużycie soli tabletkowej jest do 75% niższe niż w przypadku standardowych zmiękczaczy wody
 • Produkty EcoWater są wysoce wydajne. Nie powodują znacznego spadku ciśnienia wody. Urządzenie jest niezawodne dzięki wydajnym głowicom i dobrze skonstruowanemu złożu.
 • Bezpieczeństwo: System powiadamiania SMS zapewnia spokój ducha, nawet gdy jesteś poza domem. W przypadku awarii, urządzenie wyśle wiadomość. Powiadomi Cię o konieczności uzupełnienia soli, braku połączenia WiFi (np. z powodu braku prądu) lub nadmiernym przepływie wody. Powiadomienia SMS pozwolą Ci szybko zareagować na problem i zapobiec zalaniu.
 • Wygoda użytkowania: Urządzenie posiada czujnik, który mierzy poziom soli w zbiorniku. Aby ułatwić obsługę urządzenia, pojemnik na sól jest również podświetlany. Zmiękczacze z serii eVolution posiadają mechanizm wolnoopadającej pokrywy (oprócz modeli Compact). Renomowana marka gwarantuje najwyższą wydajność
 • Nowoczesne, opatentowane rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo i trwałość
 • Niskie koszty eksploatacji przez cały okres użytkowania Tysiące zadowolonych użytkowników na całym świecie potwierdziło, że produkt jest niezawodny i nigdy nie zawiódł. 

WI-FI w zmiękczaczach wody

Seria eVOLUTION stanowi nowy rozdział w historii zmiękczania wody. Zastosowany w tych urządzeniach moduł WiFiHydrolink Plus(r), pozwala użytkownikom na:

 • Uzyskać dostęp do swoich parametrów zużycia wody
 • Uwolnić się od obowiązku pamiętania o dosypywaniu soli (zmiękczacz wody wysyła powiadomienie na telefon)
 • Komunikacja z urządzeniem z dowolnego miejsca na Ziemi
 • Zmiękczacz natychmiast powiadomi Cię poprzez SMS/email o wystąpieniu problemu lub nadmiernym zużyciu wody. Niektóre awarie mogą być usunięte bez przyjazdu specjalistów na miejsce, ponieważ do urządzenia przypisany jest serwisant.
 • Zwiększenie świadomości wśród domowników na temat zużycia wody, co może prowadzić do zmian na lepsze dla środowiska. 

Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

Komentarze (0)

Zostaw komentarz