Post

Zmiękczacz wody Denver Slim 15 został wycofany


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

Otrzymaliśmy liczne skargi na zmiękczacze wody WaterMark i Denver. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie urządzenia zalecamy przejrzenie oferty zmiękczaczy wody Ecoperla lub bezpośrednią rozmowę ze sprzedawcą.

To istotna wiadomość dla każdego, kto szuka najlepszego uzdatniacza wody. Zmiękczacze Denver Slim 15 zostały wycofane z produkcji. Na sklepowych półkach pojawi się ulepszony, bardziej przyjazny dla użytkownika i wydajniejszy Denver Blue 18.

Denver Blue 18 to najbardziej zaawansowany technologicznie model. Został wyprodukowany przez hiszpańskiego producenta Puricom Europe. Jest to unowocześniona wersja modelu Denver Slim 15.

Co nowego?

Pierwszą z nich jest wielkość łóżka. Model Denver Blue 18 może pomieścić o 3 litry więcej łóżka niż jego poprzednik. Pozwala to na rzadszą regenerację . Wyższa jest również skuteczność filtracji.

Cechą charakterystyczną Denver Blue 18 jest wąska obudowa. Została ona zaprojektowana tak, aby umożliwić umieszczenie zmiękczacza wody w dowolnej przestrzeni. Sterownik można łatwo zdjąć - pozwala to na wygodę programowania nawet wtedy, gdy Denver ustawiony jest w trudno dostępnym miejscu. Zmiękczacz może być również zainstalowany we wnęce. Nie wpłynie to na dostęp do zbiornika solanki. Pokrywa zbiornika solanki jest przesuwana.

Oto lepsza opcja!

Z cech Denver Blue 18 można wyciągnąć jeden wniosek. Nie trzeba się zniechęcać nieprzystępnością modelu Denver Slim 15, skoro można dostać ulepszoną, bardziej wydajną wersję. Zmiękczacz Denver Blue 18 jest najmniejszym z dostępnych. Jego wielkość i funkcjonalność przypadnie do gustu osobom, które nie mają zbyt dużo miejsca, a mimo to chcą poprawić jakość wody. Jego atrakcyjna cena to kolejna znacząca zaleta. Właściciel tego zmiękczacza nie tylko zaoszczędzi na detergentach, ale także na naprawie urządzeń, które zostały uszkodzone przez twardą wodę. Po pierwsze, koszt eksploatacji zmiękczacza będzie niższy.


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

Komentarze (0)

Zostaw komentarz