Post

Zmiękczacz wody Ecowater Comfort 500 - recenzja


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

Jak usunąć kamień z wody? Jak pozbyć się twardości wody?

Ecowater Comfort 500 to niezawodny i skuteczny zmiękczacz wody, wyprodukowany przez największego na świecie producenta. Został wyprodukowany w USA, co zapewnia jego solidne wykonanie i wieloletnią bezawaryjną pracę. Nie będziesz miał kamienia na armaturze, kranach i prysznicach, a także na czajniku, czajniku i innych urządzeniach. Nie będzie już czasu na czyszczenie, szorowanie i odkamienianie. Instalacja zmiękczacza wody sprawi, że Twoje życie stanie się łatwiejsze. 

W całym domu miękka woda

Twarda woda może powodować uszkodzenia urządzeń i przyłączy wodnych. Z tego powodu zużywamy też więcej detergentów. Nierozpuszczalne sole powstają, gdy wapń i magnez w twardej wodzie wchodzą w reakcję z mydłem. Mydło trudniej się pieni, a bąbelki stają się niestabilne, co utrudnia usuwanie nieprzyjemnych osadów. Z tego powodu większość detergentów trafia do kosza. Również nasze ubrania łatwiej piorą się w twardej wodzie. Są one również mniej skuteczne w usuwaniu płynów i proszków, co sprawia, że są nieprzyjemne w dotyku. Kamień gromadzi się w rurach i ogranicza przepływ wody. Na każdy 1 mm osadu w rurze Twój system grzewczy będzie o 10% mniej wydajny. Wyobraź sobie oszczędności, jakie poczynisz kupując zmiękczacz wody Ecowater. Nie będziesz musiał już więcej serwisować swoich urządzeń. Miękka woda to spokój umysłu! 

W jakim celu instaluje się zmiękczacz wody?

 • Nawilżona skóra, miękka i lśniąca.
 • Zmniejszenie zużycia detergentów nawet o 50%
 • Mniej plam i osadów w łazience i w kuchni
 • Koszty ogrzewania można zmniejszyć poprzez mniejsze zużycie energii
 • Urządzenia o wydłużonej żywotności
 • Ubrania są miękkie i dłużej zachowują kolory. 

Zmiękczacz wody Ecowater Comfort 500

Zmiękczacz wody Ecowater Comfort 500 to najlepszy wybór dla domu

Każdy zmiękczacz wody Ecowater wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Fabryki Ecowater w USA posiadają certyfikat ISO 9001-2000, aby zapewnić najwyższą jakość. Zmiękczacze wody są zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować liczbę komponentów. Wykonane są z materiałów odpornych na korozję. Dzięki temu powstają niezawodne urządzenia, które każdego dnia dostarczają uzdatnioną wodę. Wysoką wydajność i tanią eksploatację zmiękczacza wody gwarantuje inteligentny system sterowania oraz innowacyjne złoże filtracyjne. Urządzenie na bieżąco monitoruje zużycie wody i oblicza optymalną ilość wody i soli do regeneracji w proporcji do złoża. Ta unikalna technologia pozwala na bardzo ekonomiczną eksploatację i zapewnia miękką wodę zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Ecowater Comfort 500: Główne cechy

 • Ciągły monitoring przepływu wody
 • Bardzo niskie koszty eksploatacji
 • Monosferyczna żywica jonowymienna, która jest wydajna
 • Ciągła produkcja miękkiej wody
 • Regeneracja urządzenia w nocy 

Jakie są wymagania, aby zainstalować zmiękczacz wody?

Zanim kupisz zmiękczacz wody, oto kilka rzeczy do rozważenia. Zastanów się nad miejscem instalacji. Należy zadbać o to, aby urządzenie było łatwo dostępne (np. do uzupełniania soli lub kontroli. Zmiękczacz wody musi być podłączony do prądu, wodociągu i odpływu kanalizacyjnego. Montaż może wykonać hydraulik z podstawowymi umiejętnościami. Jesteśmy dystrybutorem firmy Ecowater i możemy pomóc w uruchomieniu zmiękczacza. 

Produkty Ecowater są najlepszymi dostępnymi zmiękczaczami wody, a ich awaryjność jest znikoma. Warto jednak przed zakupem tych urządzeń zapoznać się z warunkami gwarancji producenta!


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

Komentarze (0)

Zostaw komentarz