Post

Oczyszczacz powietrza WARMTEC AP350W

Oczyszczacze powietrza powoli stają się jednym z najważniejszych rynków urządzeń w niemal wszystkich krajach. Wynika to z ciągłego pogarszania się jakości powietrza, które wdychamy. To, wraz z negatywnymi konsekwencjami, powoduje konieczność poszukiwania odpowiednich rozwiązań. O ile nie jesteśmy w stanie oczyścić powietrza na całym świecie, o tyle możemy poprawić jego jakość w domu. Warmtec AP350W to oczyszczacz, który może tego dokonać. Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć na stronie www.domena.pl. W tym artykule przeanalizujemy jakość tego urządzenia. 

Urządzenie Warmtec AP350W zostało poddane testowi jakości w momencie jego wydania, aby ocenić jego działanie w różnych warunkach. Ten etap nie służy do oceny przydatności lub wydajności urządzenia w normalnych warunkach. Niniejszy test Warmtec AP350W ma na celu ocenę parametrów technicznych i użyteczności tego oczyszczacza powietrza. 

Oczyszczacz powietrza AP350W+ firmy WARMTEC jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na dolegliwości związane ze smogiem, szczególnie dla astmatyków, alergików i palaczy. Oczyszczacz powietrza AP350W+ posiada funkcję wilgoci ewaporacyjnej, która działa jak skuteczna bariera.

Jakie są te predyspozycje techniczne?

Cechy te można wyróżnić w następujący sposób:

  1. Siedmiostopniowy system oczyszczania, który wykorzystuje tradycyjne 3 filtry (HEPA i węglowy, wstępny) wspomagany jest przez fotokatalityczny, sita molekularne, filtry UV oraz jonizator. Zapewnia to najlepszą dostępną obecnie technologię oczyszczania powietrza.
  2. Programowanie urządzenia jest łatwe dzięki dotykowemu panelowi sterowania
  3. Oczyszczanie jest w pełni automatyczne dzięki połączeniu wskaźników jakości powietrza i wymiany filtrów.
  4. Cztery stopnie intensywności pozwalają na regulację pracy wentylatora. 

Parametry te pozwalają nam ocenić urządzenie jako ciekawą pozycję o szerokim zastosowaniu i co najważniejsze nietuzinkowym działaniu. 7-stopniowa filtracja to unikalne podejście, które znacząco poprawia jakość powietrza. 

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP 350W+

Warmtec AP350W - instrukcja obsługi

Instrukcja dołączona do urządzenia Warmtec AP350W pokaże Państwu, w jaki sposób należy wymieniać filtry. Najpierw należy zdjąć przednią pokrywę, aby nowy filtr mógł być umieszczony od przodu. Są one ułożone w następującej kolejności: filtr wstępny, HEPA i węglowy. 

FILTR WYSTARCZA NA OKOŁO 12 MIESIĘCY NORMALNEJ PRACY W PRZYBLIŻENIU.

W instrukcji obsługi urządzenia warmtec Ap350w podano jednak, że urządzenie samo komunikuje się z sobą, kiedy należy wymienić filtry. Wynika to ze środowiska, w którym urządzenie musi pracować. 

Instrukcja wyjaśnia jak obsługiwać urządzenie i przedstawia wszystkie tryby. Można je również zablokować, aby uniemożliwić dziecku przeprogramowanie urządzenia. Dzięki temu urządzenie nie stanowi zagrożenia dla otoczenia. W działaniu oczyszczacza można polegać na trybie automatycznym. Urządzenie będzie sprawdzać jakość powietrza i odpowiednio się do niej dostosowywać. 

Warmtec AP350W - Jaki jest nasz werdykt?

Chociaż sprzęt jest ciężki i duży, zapewnia najlepszą jakość pracy w swojej klasie. To urządzenie jest jedną z najlepszych opcji, ponieważ posiada siedem etapów oczyszczania, które przewyższają pozostałe. Może być w pełni zautomatyzowane na żądanie dzięki systemowi, który dostosowuje się do środowiska. Można też zaprogramować go ręcznie za pomocą timera i trybu nocnego. Łatwo jest sterować urządzeniem za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz