Post

Bluewater Cleone Balance. Źródło czystej wody w Twoim domu lub firmie.


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

Bluewater Cleone jest jednym z najlepszych filtrów do wody. Bluewater Cleone jest najlepszym systemem uzdatniania i oczyszczania wody. Ten najnowocześniejszy system wyeliminuje wszelkie obawy o zanieczyszczoną wodę o smaku chloru lub o inne zanieczyszczenia chemiczne lub biologiczne. To urządzenie zapewni Ci źródło czystej, zdrowej wody w Twoim domu. Może być ona używana do picia, gotowania, mycia owoców i warzyw oraz wielu innych celów. 

Bluewater Cleone(tm), filtr do wody, wykorzystuje molekularną (osmotyczną) filtrację - jeden z najbardziej wydajnych i skutecznych sposobów oczyszczania wody. Wielostopniowa filtracja pozwala na oczyszczenie wody do krystalicznie czystego poziomu. Specjalny wkład mineralizujący dodaje do wody cenne minerały, takie jak wapń i magnez, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. 

Jak właściwie działa oczyszczanie molekularne?

Urządzenie wyposażone jest w półprzepuszczalną membranę. Ma ona tak małe pory, że żadne zanieczyszczenia nie są w stanie się przez nią przedostać. Dopiero woda pod ciśnieniem rozbija mikrocząsteczki. Zapewnia to oczyszczenie wody na poziomie ponad 99%. Bluewater Cleone(tm), wyposażony w "smart flush", spłukuje wszystkie zanieczyszczenia z siatki membrany, odprowadzając je do kanalizacji i zapobiegając zatkaniu. Metoda ta jest jedną z najbardziej efektywnych metod filtracji wody. 

Mikroprocesor i płyta elektroniczna są odpowiedzialne za cały proces filtracji, mineralizacji wody i inteligentnego płukania membran. Do analizy jakości produkowanej wody służy Bluewater Cleone(tm), w którym zastosowano czujniki jakości wody przed i za membraną. Ten najlepszy filtr do wody współpracuje z długotrwałą, ekonomiczną pompą. 

Bluewater Cleone Balance - Postaw na komfort i zdrowie

Ten produkt pochodzi ze Szwecji, kraju, który dał początek Nagrodzie Nobla. Szwecja jest również ojczyzną wielu innych znanych na całym świecie firm i była świadkiem wielu innowacji, które poprawiły jakość naszego życia. Nie musisz już martwić się o jakość wody i nosić ze sobą ciężkich worków do domu. Zawsze będziesz mieć czystą wodę dostępną w kranie w ilości, która zaspokoi potrzeby Twojej rodziny. Bluewater Cleone(tm), filtr do wody, który łączy w sobie zdrowie i wygodę, jest Twoim najlepszym wyborem. 

Bluewater Cleone na przestrzeni lat został uhonorowany licznymi nagrodami i wyróżnieniami, zarówno w Polsce jak i na świecie. Produkt posiada atest PZH jako bezpieczny do stosowania. Bluewater Cleone jest często instalowana w szkołach, przedszkolach i domach dziecka. Jest to ulubiona woda dzieci, która wspiera ich zdrowy i zrównoważony rozwój. Gwarancja na urządzenie wynosi dwa lata. Zarejestruj produkt na stronie dystrybutora, aby przedłużyć gwarancję nawet do 10 lat. 

W zestawie znajdują się:

 1. Bluewater Cleone(tm), filtr wody pitnej
 2. Wysokiej jakości kranik wody czystej ze szczotkowanej stali nierdzewnej
 3. Zbiornik na wodę pitną
 4. Wysokowydajny mineralizator wody
 5. Instrukcja obsługi w języku polskim
 6. Karta gwarancyjna Instalacja i instrukcja obsługi 

Filtr do wody Bluewater Cleone Balance

Bluewater Cleone Balance - Dane techniczne

 1. Dwa filtry osadów na poziomie 20 i 5 mikronów służą do filtracji wstępnej Jacobi Carbons (r),
 2. Naturalny wkład z węglem aktywnym Jacobi Carbons (r),
 3. Membrana molekularna
 4. Naturalny granulowany wkład z węglem aktywnym
 5. Wysokiej jakości wkład mineralizujący wodę dla uzyskania wysokiej jakości i podniesienia jej pH 

Bluewater Cleone Balance - Kluczowe cechy

 1. Produkuje do 190 litrów dziennie czystej wody
 2. Wbudowany czujnik czystości wody
 3. Inteligentny system płukania membrany
 4. Ochrona przeciwpowodziowa
 5. Zintegrowana pompa ciśnieniowa
 6. Inteligentne czujniki zapewniają ciągłe elektroniczne monitorowanie jakości wody
 7. Możliwość podłączenia lampy UV John Guest(r),
 8. Komponenty (wszystkie połączenia i zawory, węże). 

Każda jednostka odwróconej osmozy odrzuca wodę, która została zanieczyszczona podczas pracy. Jej ilość zależy od jakości i typu urządzenia, ciśnienia wody oraz temperatury. 


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

Komentarze (0)

Zostaw komentarz