Post

Kuna Filter Comfort to polecany filtr do wody do domu lub firmy


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

Wysokiej jakości filtr molekularny, 7-stopniowa filtracja. Ta ekonomiczna wersja jest odpowiednia do uzdatniania wody w małych biurach, mieszkaniach i domach prywatnych. Uzdatnianie wody opiera się na filtracji molekularnej, filtracji mechanicznej i mineralizacji wody. Może być również wyposażony w specjalny wkład podnoszący pH i obniżający ORP. Taka woda pomaga w odkwaszaniu organizmu. Urządzenie produkuje wtedy wodę alkaliczną. Nie musisz iść na kompromis: krystalicznie czysta woda o wysokim pH i dużej ilości minerałów będzie zawsze w zasięgu ręki, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy pracujesz w swojej firmie. Po wyjęciu filtra, woda jest bezpieczna do picia bez konieczności gotowania. Całe urządzenie jest chronione przez plastikową obudowę. Całość można umieścić pod zlewem lub zawiesić na dowolnej części szafki kuchennej. W skład zestawu wchodzi Kuna Filter Comfort, Kuna Filter Comfort REDOX oraz metalowy zbiornik ciśnieniowy. W komplecie znajduje się również podwójny kranik umożliwiający uzyskanie czystej wody (woda czysta lub zmineralizowana, lub woda z minerałami + woda REDOX). Urządzenie zostało wyprodukowane w Polsce. Wkłady do zastosowanej filtracji wykonane są na licencji niemieckiej. 

Wysokiej jakości filtr molekularny o 7-stopniowej filtracji. Ta ekonomiczna wersja przeznaczona jest do uzdatniania wody w domach prywatnych lub mieszkaniach. Ze względu na swoją wydajność nadaje się również dla małych firm. Urządzenie wykorzystuje do uzdatniania wody połączenie metody molekularnej i mechanicznej. Wykorzystuje membranę, która ma pory mniejsze od wielkości i zanieczyszczeń bakterii i wirusów. W skład urządzenia wchodzi również wkład do mineralizacji wody. Całe urządzenie zabezpieczone jest ochronną obudową z tworzywa sztucznego. Urządzenie można umieścić w dowolnym miejscu, także pod zlewem lub za cokołem kuchennym, jeśli jest na to miejsce. W skład zestawu wchodzi filtr do wody Kuna Filter Comfort, metalowy zbiornik ciśnieniowy oraz podwójny kran do wody czystej (czysta + woda z minerałami). Urządzenie zostało wyprodukowane w Polsce. Wkłady filtracyjne wykonane są na licencji niemieckiej. 

Filtry do wody Kuna Filter Comfort

Do filtracji systemu używane są następujące stopnie filtracji (w kolejności zgodnej z przepływem wody)

 1. KF-S-5 filtr mechaniczny, sedymentacyjny. Zalecana wymiana co 4-6 miesięcy. Precyzyjność filtra 5μ. Usuwa brud, piasek, rdzę, osady sedymentacyjne. 
 2. KF-SW-5 filtr sedymentacyjno-węglowy. Zalecana wymiana co 4-6 miesięcy. Precyzyjność filtra 5μ. Usuwa brud, piasek, rdzę, iły, osady sedymentacyjne, chlor, związki organiczne.
 3. KF30-RO-75 membrana molekularna. Membrana produkowana jest w USA. Wymiana zaleca co 3-5 lat. Zapewnia redukcję zanieczyszczeń w wodzie średnio o ponad 96%.
 4. KF-C-GAC wkład węglowy. Ze względu umiejscowienia po membranie zalecana wymiana co 8-12 miesięcy. Usuwa/redukuje: chlor, zanieczyszczenia mechaniczne. 
 5. KF-MIN-10 wysokiej jakości wkład mineralizujący. Zalecana wymiana co 6-12 miesięcy. Zapewnia nasycenie wody jonami minerałów, w szczególności wapnia i magnezu, podnosi pH.

Główne cechy Kuna Filter Comfort

 1. Produkuje do 180 litrów wody każdego dnia (w zależności od ciśnienia wody)
 2. Oczyszczanie wody do 99%
 3. Mineralizacja wody
 4. Membrana osmotyczna (bezpieczeństwo wymiany). 

W zestawie znajdują się:

 1. Wkład do mineralizacji wody
 2. Filtr do wody Kuna Filter Comfort
 3. Zbiornik ciśnieniowy metalowy
 4. Podwójny kran do uzyskania czystej wody (woda bogata w minerały i krystalicznie czysta woda).

Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

Komentarze (0)

Zostaw komentarz