Post

Aquaphor RO202S - wydajny system odwróconej osmozy


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

Aquaphor RO-202S to nowej generacji filtr odwróconej osmozy o podwyższonej sprawności 100GPD. Nowoczesne filtry odwróconej osmozy to małe, ale rewolucyjne rozwiązanie w odwróconej osmozie. Pracuje przy ciśnieniu sieciowym 0,9 bar dzięki membranie o wydajności 100GPD. RO-202S jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych biur jak i większych rodzin. 

Aquaphor RO-202 to nowoczesne rozwiązanie, które jest łatwe w użyciu

Filtr dostarcza najczystszą i najczystszą wodę z możliwych dzięki procesowi odwróconej osmozy. Zaawansowana technologia filtra jest łatwa w obsłudze, a wymiana wkładu może być przeprowadzona w prosty sposób przez użytkownika.

Co sprawia, że RO-202S jest urządzeniem osmotycznym o wysokiej wydajności?

 1. Optymalny stosunek przefiltrowanej wody do wody ściekowej wynosi 1:2-1:4.
 2. Wysoka wydajność - 100 GPD
 3. Wysokiej jakości pompa podnosząca ciśnienie, która pracuje cicho podczas napełniania zbiornika
 4. Kompaktowe rozmiary
 5. Prosta wymiana wkładów
 6. Eksploatacja tak wydajna, jak to tylko możliwe już przy ciśnieniu sieciowym 1 bar
 7. Niskie koszty eksploatacji
 8. Wbudowany panel kontrolny przypomina o konieczności wymiany wkładów. 

Łatwa wymiana wkładów

Wkłady RO-202 wykonane są w technologii "click&turn". Technologia ta pozwala na łatwą wymianę wkładów bez konieczności użycia narzędzi. Aby wyjąć wkład należy go przekręcić naciskając na przycisk. Jest to tak proste, że nie musisz wzywać zewnętrznego serwisu. Możesz to zrobić sam.

RO-202S informuje o konieczności wymiany wkładu

W przedniej części obudowy urządzenia znajduje się panel kontrolny, który informuje nas o konieczności wymiany wkładów. Lampka kontrolna na przednim panelu miga, gdy nadchodzi czas wymiany wkładów. Urządzenie emituje również sygnał dźwiękowy. Oznacza to, że nie musimy pamiętać o wymianie wkładów, ponieważ filtr sam nam o tym przypomni. 

Prosta instalacja

RO-202 są bardzo proste w montażu, pomimo nowoczesnych rozwiązań. Jego instalacja jest taka sama jak tradycyjnych filtrów odwróconej osmozy. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy. W blacie/zlewozmywaku należy wywiercić otwór o średnicy 12 mm. Można go również zamontować do baterii trójdrożnej. Przed wywierceniem w syfonie otworu o głębokości 6 mm należy zamontować na syfonie dołączoną do zestawu obejmę wyrzucającą wodę. Podłącz dopływ wody do armatury za pomocą trójnika. Teraz jesteś gotowy! Teraz możesz cieszyć się pyszną, krystalicznie czystą wodą.

Aquaphor RO 202-S

RO-202S zawiera wszystkie elementy niezbędne do jego instalacji

 1. RO-202S
 2. Mechaniczny filtr wstępny (filtracja ciał stałych takich jak muł, piasek i rdza)
 3. Węglowy filtr wstępny (usuwanie i filtracja pochodnych ropy naftowej, chloru, itp.)
 4. Wysokowydajna membrana do odwróconej osmozy 100 GPD
 5. Zestaw węży do wody w różnych kolorach
 6. Zawór przyłączeniowy do wody
 7. Syfon do odrzucania wody
 8. Nakrętki do płukania wkładów
 9. Zasilanie elektryczne
 10. Pobierz czystą wodę z króćca

Technologia Aqualen stosowana jest we wkładach RO-202S. Maksymalizuje ona wydajność filtra, ma lepsze właściwości oczyszczające i jest bardziej ekonomiczna niż standardowe wkłady. We wkładach zastosowano również aktywne srebro, które zwiększa ich właściwości bakteriostatyczne. 

Filtracja wody w AQUAPHORRO-202S

Filtr Aquaphor RO202S usuwa z wody wszystkie szkodliwe związki chemiczne i zanieczyszczenia. Usuwa również chlor, związki organiczne i metale ciężkie. Membrana osmotyczna jest w stanie zatrzymać niemal wszystkie związki znajdujące się w wodzie. Filtracja przebiega jednak w trzech etapach. Oczyszczanie wstępne, następnie filtracja osmotyczna i na końcu mineralizacja. Dzięki temu membrana jest chroniona przed nadmiernym zużyciem i zapewnia najlepszą jakość uzdatniania wody. Filtr RO-202s składa się z czterech elementów, które poprawiają jakość wody.

K5 - Jest to filtr mechaniczny, który oczyszcza wodę z mułu, nalotu i osadów mechanicznych z dokładnością do 5 mikronów. Można go wymieniać co 3 do 6 miesięcy w cenie 58,99 zł.

K2 - filtr węglowy i mechaniczny w jednym, który eliminuje związki znajdujące się w wodzie, takie jak chlor (dokładność 3 mikrony). Złoże Aqualen składa się ze specjalnych cząsteczek srebra, które hamują rozwój i rozprzestrzenianie się bakterii. Powinno być wymieniane co 3 do 6 miesięcy. Cena: 79,99 zł

RO100-S to najważniejszy etap filtracji wody, czyli Membrana osmotyczna. To właśnie tutaj zachodzi odwrócona osmoza, która pozwala na usunięcie zanieczyszczeń o wielkości do 0,0005 mikrona. Membrana całkowicie oczyszcza wodę z bakterii, wirusów, a także pierwiastków takich jak ołów, mangan czy rtęć. Koszt membrany wynosi 299,99 zł i należy ją wymieniać co 18-24 miesiące.

K7M - Jest to mineralizator dolomitowy i węgiel mielący. Woda przepływa przez niego dopiero po oczyszczeniu. Woda jest wtedy wzbogacana o cenne minerały, takie jak magnez, wapń i potas. Woda przechodzi przez mineralizator dwukrotnie, dzięki czemu jej skład jest taki sam jak wody butelkowanej. Mineralizator jest wymieniany co roku w cenie 89,99 zł.

Filtr Aquaphor oczyszcza wodę, nadając jej miękkość i mineralizację. Dzięki temu jest ona bezpieczna zarówno dla naszego zdrowia, jak i dla urządzeń domowych, takich jak krany, czajniki itp. 


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

Komentarze (0)

Zostaw komentarz