Post

Borg & Overstrom b4 - wolnostojące dystrybutory wody dla wymagających klientów.

Borg&Overstrom B4 to praktyczne i nowoczesne urządzenie do dystrybucji wody. Nie wymaga instalacji zbiornika na wodę, dzięki czemu jest bezpieczny i zdrowy. B4 może dostarczać wodę o różnych temperaturach, a nawet wodę gazowaną! Eliminuje to konieczność stosowania dziesiątek tysięcy plastikowych butelek w Twojej firmie. Dostępne są dwie wersje dystrybutora wolnostojącego Borg&Overstrom B4:

  1. Woda gorąca, zimna i o temperaturze pokojowej
  2. Woda gorąca, zimna i gazowana 

Zarówno srebrna jak i czarna wersja powyższych wariantów dostępna jest w dwóch kolorach: Model B4 można wyposażyć w dowolny filtr wody (standardowo marki Brita) lub podłączyć bezpośrednio do wody wodociągowej filtrowanej przez filtr osmotyczny.

  • 35 litrów/godzinę zimnej wody (2-11oC)
  • 6 litrów gorącej wody na godzinę (92oC)
  • 100 litrów na godzinę wody o temperaturze otoczenia

Wartości te mogą się różnić w zależności od ciśnienia zasilania. Uwaga: Woda gazowana wymaga dodatkowego zakupu i instalacji butli gazowej. 

Czysta woda dzięki filtrom Brita

Do urządzenia dołączony jest GRATIS filtr marki Brita. Jest to mały i ekonomiczny filtr węglowy, który podłącza się do sieci wodociągowej. Usuwa on z wody kamień, ołów i inne zanieczyszczenia mechaniczne. Chroni to dozownik i nadaje wodzie lepszy smak. Za dodatkową opłatą można zmienić rodzaj filtracji. Możliwy jest również zakup zaawansowanego filtra do wody, który gwarantuje najwyższą jakość uzdatniania. 

Borg & Overstrom b4 - Dystrybutor bezbutlowy

Dozowniki wody tego typu wymagają regularnej wymiany. Takie rozwiązanie jest nieekonomiczne, niewygodne i nieestetyczne. Woda w dużej plastikowej butelce może się zepsuć - jest narażona na tlen i światło. Może to wpływać na jej smak i szkodzić naszemu zdrowiu. Plastikowe butelki mogą również zawierać niebezpieczne związki, takie jak bisfenol A (BPA). W urządzeniu Borg&Overstrom B4 zastosowano technologię Direct Chill. Dzięki temu woda jest pobierana i schładzana na bieżąco. Urządzenie może być również wyposażone w standardowy filtr Brita, który usuwa chlor, kamień, toksafen i inne zanieczyszczenia. Takie połączenie gwarantuje, że mamy czystą, pyszną wodę zawsze wtedy, gdy jej potrzebujemy. 

Dystrybutor wody Borg & Overstrom b4

Borg & Overstrom b4 - prosta obsługa

Dystrybutor wody Borg&Overstrom B4 jest bardzo atrakcyjny. Jest to niewątpliwie jeden z najpiękniejszych dystrybutorów na rynku. Zgrabna linia i elegancka obudowa dopełniają wystrój każdego wnętrza. Podświetlana strefa dozowania dodaje przestrzeni nowoczesności. Cechą wyróżniającą model B4 jest nie tylko jego design, ale również bardzo prosta obsługa. Na obudowie znajduje się panel dotykowy oraz trzy minimalistyczne przyciski - zimna, ciepła, pokojowa lub gazowana woda, w zależności od wariantu urządzenia. Aby cieszyć się świeżą wodą o określonej temperaturze, wystarczy dotknąć jednego z przycisków. W skład urządzenia wchodzi również dozownik do kubków, zbiornik ociekowy (z dźwiękowym wskaźnikiem przepełnienia) oraz dozownik do kubków. 

Najbardziej higieniczny dystrybutor wody

Zdrowie to podstawa. Dozownik Borg&Overstrom zapewnia, że mamy bezpieczną, czystą i świeżą wodę. Dozownik przechodzi specjalny proces sterylizacji, a następnie jest testowany przy użyciu unikalnej metody oczyszczania Sterizen. To gwarantuje, że urządzenie jest bezpieczne w użyciu. Tylko dystrybutory wody Borg&Overstrom mogą pochwalić się certyfikatem laboratoryjnym, który potwierdza, że po opuszczeniu fabryki są one w 99,999% wolne od bakterii. Specjalne laboratorium przeprowadza cotygodniowe testy na losowo wybranych produktach z linii. Obecnie przeprowadzane są dwa testy: jeden na obecność bakterii Pseudomonas i dwa na obecność bakterii TVC (Total Viable Clock) w temperaturze 22°C przez 72 godziny i 37°C przez 48 godzin. Ma to na celu symulację warunków, w których urządzenie może funkcjonować. 

Borg & Overstrom b4 - czym się wyróżnia?

Wolnostojący dystrybutor wody Borg&Overstrom B4 jest jednym z najmocniejszych konkurentów. Jest łatwy w obsłudze, bezpieczny i nowoczesny w wyglądzie. Spełnia wszystkie wymagania, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Dostarcza wodę o określonej temperaturze i gazowaną. Specjalny saturator sprawia, że bąbelki długo się utrzymują. Woda jest bezpieczna i zdrowa dzięki systemowi chłodzenia Direct Chill oraz filtrowi Brita. Uwaga: Maksymalna temperatura wody zasilającej nie powinna przekraczać 10degd (stopni niemieckich czyli około 180 mg CaCO3). Jeśli masz twardą wodę, zaleca się zastosowanie zmiękczacza wody na głównym doprowadzeniu wody do budynku lub wkładu zmiękczającego na wlocie wody. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz