Post

Dystrybutor wody w domu - dlaczego warto go używać?

Badania wykazały, że woda ma znaczący wpływ na zdrowie. Jednak 80% Polaków nie pije jej wystarczająco dużo, a 11% nie spożywa jej wcale. Jest ona niezbędna dla zdrowia i funkcjonowania organizmu. Co możesz zrobić, aby zachęcić członków rodziny do picia większej ilości wody i zadbać o zdrowie całej rodziny?

Dystrybutory wody są często umieszczane w biurach i budynkach użyteczności publicznej. Jednak coraz częściej zastępują one w domach wodę butelkowaną. Dystrybutor może być dużym ułatwieniem dla całej rodziny. Wyjaśnimy, dlaczego warto wyposażyć się w domowy dystrybutor wody.

Domowy dystrybutor wody zapewnia wygodę i oszczędności

Dystrybutor wody w domu jest wygodny, ponieważ eliminuje konieczność noszenia ciężkich butelek. Czteroosobowa rodzina będzie potrzebować 6 litrów wody dziennie, jeśli organizm potrzebuje co najmniej 1,5 litra płynów każdego dnia. Butelki z wodą to niezbędny element wyposażenia, jeśli zależy Ci na zdrowiu Twojej rodziny. Noszenie butelek z wodą nie jest już problemem, jeśli korzystasz z dystrybutora wody.

Butelki z wodą do dystrybutorów mogą mieć pojemność 18, 9 lub 11, co zapewnia nieograniczony dostęp do wody źródlanej. Jeśli zdecydujesz się na dzierżawę dystrybutora, co 4-8 tygodni możesz otrzymać darmowe butelki z wodą. Ta opcja pozwala zaoszczędzić pieniądze, ponieważ płaci się tylko za wodę, a nie za plastikowe butelki.

Ekologia - dystrybutory wody dla osób dbających o środowisko

W miarę jak ludzie stają się coraz bardziej świadomi znaczenia ochrony środowiska, coraz ważniejsze staje się zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów. Plastikowe butelki są szczególnie szkodliwe dla środowiska, ponieważ ich rozkład trwa bardzo długo. Rozkład jednej plastikowej butelki może trwać nawet 1000 lat.

Możesz zrobić coś ekologicznego, kupując dystrybutor wody. Zużyje on bardzo mało plastiku. Butelki z wodą źródlaną są bardzo pojemne, co zmniejsza liczbę wyrzucanych butelek PET. Dozownik eliminuje potrzebę kupowania wody butelkowanej, którą można zabrać do pracy lub dać dziecku do szkoły. Mały kran pozwala napełnić półlitrowy pojemnik wodą i zabrać go ze sobą. Każda butelka może być użyta wielokrotnie, zanim zostanie poddana recyklingowi. Zmniejszając ilość standardowych butelek na wodę, zmniejszasz również emisję dwutlenku węgla.

Woda źródlana

Dbam o swoje zdrowie - dystrybutory wody

Dystrybutor wody ułatwi Twojej rodzinie rozpoczęcie picia wody. Dozownik ułatwia nalewanie wody do szklanki przez naciśnięcie przycisku, bez konieczności podnoszenia butelki. Można również regulować temperaturę wody, dodając do dystrybutora jedną lub dwie baterie.

Zwiększenie ilości spożywanej wody będzie miało duży wpływ na zdrowie i samopoczucie wszystkich domowników. Odpowiednie nawodnienie organizmu zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu chorób, takich jak nadciśnienie. Woda jest również niezbędnym składnikiem mózgu. Picie wystarczającej ilości wody może znacznie poprawić koncentrację i zapobiec bólom głowy.

Doskonałym rozwiązaniem jest dystrybutor wody źródlanej. Pomoże Ci zadbać o zdrowie Twojej rodziny, a także przyczyni się do ochrony środowiska naturalnego.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz